Úvod » Ohrievače vody » Malý beztlakový ohrievač vody ELÍZ EURO 10
S objemom 10 litrov je určený pre beztlakové zapojenie s inštaláciou nad umývadlo alebo kuchynský drez. Beztlakové ohrievače vody sú určené pre zásobovanie jedného odberného miesta v domácnosti, na chate a všade tam, kde nie je centrálny rozvod teplej vody. Možno napojiť ho k akémukoľvek prívodu studenej vody. Sú dodávané so špeciálnou beztlakovou kohútikovou batériou. Ohrievač sa smie prevádzkovať len s dodanou beztlakovou batériou.
Termostat umiestnený na ovládacom paneli umožňuje pohodlné nastavenie optimálnej teploty vody v rozsahu 7 - 75 °C. Minimálná hodnota na termostate slúži ako protimrazová poistka - ochrana proti zamrznutiu vody v ohrievači. Tepelná poistka proti prehriatiu zaisťuje bezpečnosť pri ohreve vody. Vodeodolný vypínač s kontrolkou ohrevu umožňuje kontrolu prebiehajúceho ohrevu a súčasne slúži k zapnutiu/vypnutiu ohrievača v prípade našej neprítomnosti, čo značne šetrí energiu.
Ohrievače vody ELÍZ vynikajú nielen svojou funkčnosťou, efektívnosťou a kvalitou spracovania, ale predovšetkým svojou energetickou nenáročnosťou a vysokým výkonom. Splňajú náročné kritéria normy smernice o efektivite a spotrebe energie zariadení na ohrev vody.
Rýchly ohrev vody
Energetická trieda A
Inštalácia nad umývadlo alebo drez
Kvalitná oceľová nádrž s vrstvou zirkónového smaltu
Anódová ochrana nádrže
Bezfreónová polyuretánová izolácia s vysokou hustotou, hrúbka 30 mm
Nízke tepelné straty a nízke prevádzkové náklady vďaka hrubej izolácii
Termostat umiestnený na ovládacom paneli - rozsah 7 - 75 °C
Tepelná poistka proti prehriatiu
Vodeodolný vypínač s kontrolkou prebiehajúceho ohrevu
Kohútiková beztlaková batéria súčasťou ohrievača
Predĺžená záruka 3 roky na nádrž ohrievača
| typ | EURO 10 |
| príkon | 1500 W |
| napätie | 230 V |
| istenie | 10 A |
| elektrické krytie | IP 24 |
| doba ohrevu vody 12 - 65 °C | 0,4 hod |
| tepelné straty | 0,36 kWh/24hod |
| pripojenie vody | 1/2 '' |
| inštalácia na stenu | áno |
| bezpečnostná poistka | áno |
| hmotnosť | 7,2 kg |
| rozmery výrobku: š / v / h | 285 x 430 x 288 mm |
| záruka na nádrž | 3 rokov |
| záruka na výrobok | 2 roky |
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
8034 Malý beztlakový ohrievač vody ELÍZ EURO 5 PB |
skladom
|
naša cena 189,1 € | |
|
8035 Malý beztlakový ohrievač vody ELÍZ EURO 10 PB |
skladom
|
naša cena 198,4 € | |
|
8037 Malý beztlakový ohrievač vody ELÍZ EURO 5 |
skladom
|
naša cena 189,0 € | |
|
8040 Malý tlakový ohrievač Elíz EURO 5 N |
skladom
|
naša cena 169,6 € | |
|
8041 Malý tlakový ohrievač Elíz EURO 10 N |
skladom
|
naša cena 175,3 € | |
|
8042 Malý tlakový ohrievač Elíz EURO 15 N |
skladom
|
naša cena 184,5 € | |
|
8043 Malý tlakový ohrievač Elíz Euro 5 H |
skladom
|
naša cena 167,1 € | |
|
8044 Malý tlakový ohrievač Elíz EURO 10 H |
skladom
|
naša cena 173,3 € |
Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.