Úvod » Ohrievače vody » Malý tlakový ohrievač Elíz Euro 5 H
Elektrický tlakový ohrievač vody ELÍZ EURO 5 H s objemom 7 litrov je určený na inštaláciu pod umývadlo alebo kuchynský drez a poskytuje rýchlu prípravu teplej vody. Tlakové (uzavreté) ohrievače vody sú vhodné pre zásobovanie jedného alebo viacerých odberných miest v domácnosti, na chate a všade tam, kde nie je centrálny rozvod teplej vody. Možno napojiť ho
k akémukoľvek prívodu studenej vody. Sú dodávané s poistným ventilom so spätnou klapkou.
Termostat umiestnený na ovládacom paneli umožňuje pohodlné nastavenie optimálnej teploty vody v rozsahu 7 - 75 °C. Minimálná hodnota na termostate slúži ako protimrazová poistka - ochrana proti zamrznutiu vody v ohrievači. Tepelná poistka proti prehriatiu zaisťuje bezpečnosť pri ohreve vody. Vodeodolný vypínač s kontrolkou ohrevu umožňuje kontrolu prebiehajúceho ohrevu a súčasne slúži k zapnutiu/vypnutiu ohrievača v prípade našej neprítomnosti, čo značne šetrí energiu.
Ohrievače vody ELÍZ vynikajú nielen svojou funkčnosťou, efektívnosťou a kvalitou spracovania, ale predovšetkým svojou energetickou nenáročnosťou a vysokým výkonom. Splňajú náročné kritéria normy smernice o efektivite a spotrebe energie zariadení na ohrev vody.
| typ | EURO 5 H |
| príkon | 1500 W |
| napätie | 230 V |
| istenie | 10 A |
| elektrické krytie | IP 24 |
| doba ohrevu vody 12 - 65 °C | 0,2 hod |
| tepelné straty | 0,36 kWh/24hod |
| maximálny tlak nádoby | 6 bar |
| pripojenie vody | 1/2 '' |
| inštalácia na stenu | áno |
| voľne stojaci | áno |
| bezpečnostná poistka | áno |
| hmotnosť | 6 kg |
| rozmery výrobku: š / v / h | 285 x 340 x 288 mm |
| záruka na nádrž | 3 rokov |
| záruka na výrobok | 2 roky |
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
8040 Malý tlakový ohrievač Elíz EURO 5 N |
skladom
|
naša cena 169,6 € | |
|
8041 Malý tlakový ohrievač Elíz EURO 10 N |
skladom
|
naša cena 175,3 € | |
|
8042 Malý tlakový ohrievač Elíz EURO 15 N |
skladom
|
naša cena 184,5 € | |
|
8044 Malý tlakový ohrievač Elíz EURO 10 H |
skladom
|
naša cena 173,3 € | |
|
8045 Malý tlakový ohrievač Elíz EURO 15 H |
skladom
|
naša cena 184,5 € |
Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.