Úvod » Ohrievače vody » Solárny stacionárny ohrievač vody Eliz EURO 300 S1
EURO 300 S1 je stacionárny, na zemi stojaci, ohrievač vody s objemom 300 litrov. Ohrievač má zabudované elektrické ohrievacie telesá s príkonom 6 kW a je vybavený jedným vykurovacím výmenníkom na pripojenie externého teplovodného zdroja, napr. kotla ÚK alebo solárneho systému.
Voda môže byť ohrievaná pomocou elektrickej energie (elektrickou špirálou) alebo niektorým iným zdrojom tepla pripojeným na výmenník – lokálne ústredné kúrenie, solárny systém (resp. tepelné čerpadlo). Elektrická špirála je v spodnej časti ohrievača inštalovaná na prírube. Pri ohreve vody elektrickou špirálou viete nastaviť požadovanú teplotu vody pomocou regulátora na termostate pod krytom.
Vnútorná nádrž ohrievača a vykurovací výmenník sú vyrobené z kvalitnej ocele a sú chránené povrchovou úpravou špeciálnym priamym smaltovaním (sklokeramický smalt s pridaním zirkónu). Smaltovaná nádrž a výmenník sú proti korózii chránené dvojitou anódovou ochranou - v nádobe sú inštalované dve anódové tyče z horčíkovej zliatiny, ktoré znižujú účinky korózie a predĺžujú životnosť nádrže.
V strednej časti nádrže sa nachádza cirkulačný otvor na pripojenie cirkulácie. Nádrž ma dva otvory na prídavné jimky pre ovládanie riadiaceho systému regulácie (komunikačné čidlá termostatu).
| typ | EURO 300 S1 |
| príkon | 3 x 2000 W |
| napätie | 400 V |
| istenie | 3 x 16 A |
| elektrické krytie | IP 24 |
| maximálny tlak nádoby | 6 bar |
| pripojenie vody | 3/4 '' |
| doba ohrevu vody 12 - 65 °C | 3,3 hod |
| pripojenie hada | 3/4 " |
| plocha hada S1 | 1,15 m² |
| výkon hada S1 | 35 kW |
| cirkulácia | áno |
| voľne stojaci | áno |
| bezpečnostná poistka | áno |
| hmotnosť | 80 kg |
| rozmery výrobku: š / v / h | 670 x 1625 mm |
| záruka na nádrž | 5 rokov |
| záruka na výrobok | 2 roky |
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
8579 Stacionárny elektrický ohrievač vody Elíz EURO 150 S |
skladom
|
naša cena 635,5 € | |
|
8580 Stacionárny elektrický ohrievač vody Elíz EURO 200 S |
skladom
|
naša cena 687,8 € | |
|
8582 Solárny stacionárny ohrievač vody Elíz EURO 150 S11 |
skladom
|
naša cena 770,8 € | |
|
8583 Solárny stacionárny ohrievač vody Elíz EURO 200 S1 |
skladom
|
naša cena 828,2 € | |
|
8585 Solárny stacionárny ohrievač vody Elíz EURO 500 S1 |
skladom
|
naša cena 1 502,7 € | |
|
8587 Solárny stacionárny ohrievač vody Elíz EURO 200 S2 |
skladom
|
naša cena 883,6 € | |
|
8588 Solárny stacionárny ohrievač vody Elíz EURO 300 S2 |
skladom
|
naša cena 1 125,5 € |
Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.