Úvod » Ohrievače vody » Solárny stacionárny ohrievač vody Elíz EURO 200 S2
EURO 200 S2 je stacionárny, na zemi stojaci, ohrievač vody s objemom 200 litrov. Ohrievač má zabudované elektrické ohrievacie teleso s príkonom 2 kW a je vybavený dvomi vykurovacími výmenníkmi na pripojenie externého teplovodného zdroja, napr. kotla ÚK a solárneho systému.
Voda môže byť ohrievaná pomocou elektrickej energie (elektrickou špirálou) alebo niektorým iným zdrojom tepla pripojeným na výmenník – lokálne ústredné kúrenie, solárny systém (resp. tepelné čerpadlo). Elektrická špirála je inštalovaná v spodnej časti ohrievača na prírube. Pri ohreve vody elektrickou špirálou viete nastaviť požadovanú teplotu vody pomocou termostatu na ovládacom paneli. Možnosť doinštalovať prídavné ohrievacie teleso G6/4" v strednej časti ohrievača.
Vnútorná nádrž ohrievača a vykurovacie výmenníky sú vyrobené z kvalitnej ocele a sú chránené povrchovou úpravou špeciálnym priamym smaltovaním (sklokeramický smalt s pridaním zirkónu). Smaltovaná nádrž a výmenníky sú proti korózii chránené dvojitou anódovou ochranou - v nádobe sú inštalované dve anódové tyče z horčíkovej zliatiny, ktoré znižujú účinky korózie a predĺžujú životnosť nádrže.
V strednej časti nádrže sa nachádza cirkulačný otvor na pripojenie cirkulácie. Nádrž má tri otvory na prídavné jimky pre ovládanie riadiaceho systému regulácie (komunikačné čidlá termostatu).
| typ | EURO 200 S2 |
| príkon | 2000 W |
| napätie | 230 V |
| istenie | 10 A |
| elektrické krytie | IP 24 |
| maximálny tlak nádoby | 6 bar |
| pripojenie vody | 3/4 '' |
| doba ohrevu vody 12 - 65 °C | 6,3 hod |
| pripojenie hada | 3/4 " |
| plocha hada S1 | 0,9 m² |
| výkon hada S1 | 25 kW |
| plocha hada S2 | 0,38 m² |
| výkon hada S2 | 12,3 kW |
| cirkulácia | áno |
| voľne stojaci | áno |
| bezpečnostná poistka | áno |
| hmotnosť | 75 kg |
| rozmery výrobku: š / v / h | 600 x 1450 mm |
| záruka na nádrž | 5 rokov |
| záruka na výrobok | 2 roky |
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
8588 Solárny stacionárny ohrievač vody Elíz EURO 300 S2 |
skladom
|
naša cena 1 125,5 € | |
|
8585 Solárny stacionárny ohrievač vody Elíz EURO 500 S1 |
skladom
|
naša cena 1 502,7 € | |
|
8584 Solárny stacionárny ohrievač vody Eliz EURO 300 S1 |
skladom
|
naša cena 1 107,0 € | |
|
8583 Solárny stacionárny ohrievač vody Elíz EURO 200 S1 |
skladom
|
naša cena 828,2 € | |
|
8582 Solárny stacionárny ohrievač vody Elíz EURO 150 S11 |
skladom
|
naša cena 770,8 € | |
|
8580 Stacionárny elektrický ohrievač vody Elíz EURO 200 S |
skladom
|
naša cena 687,8 € | |
|
8579 Stacionárny elektrický ohrievač vody Elíz EURO 150 S |
skladom
|
naša cena 635,5 € |
Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.