Úvod » Ohrievače vody » Elektrické ohrievače vody » Tlakové ohrievače vody » 30 litrov » Malý elekttrický ohrievač vodyAriston ANDRIS R 30
Predstavujeme malý elektrický ohrievač vody Andris R 30 s objemom 30 litrov, ktorý je ideálny na inštaláciu nad umývadlo. Tento kompaktný ohrievač vody kombinuje vysoký výkon s praktickým dizajnom a intuitívnym ovládaním pomocou otočného termostatu.
S výkonom 1,5 kW dokáže rýchlo ohriať vodu na požadovanú teplotu. Jeho kompaktné rozmery umožňujú jednoduchú inštaláciu aj v priestorovo obmedzených miestnostiach.
Andris R 30 je vybavený spoľahlivými bezpečnostnými prvkami a vysokokvalitnou oceľovou akumulačnou nádržou. Vďaka horčíkovej anóde je chránená proti korózii, čím sa predlžuje jej životnosť.
Moderný dizajn a biela farba zaručujú, že Andris R 30 sa dá ľahko integrovať do každej kúpeľne. Tento ohrievač vody predstavuje spoľahlivé a praktické riešenie na zabezpečenie teplej vody v domácnosti.
Kvalitné spracovanie oceľového zásobníka ohrievača ANDRIS R prispieva k dlhej životnosti tohto produktu, preto sa naň tiež vzťahuje predĺžená trojročná záruka. Všetky produkty Ariston sú testované podľa najvyšších štandardov kvality.
Výhody:
• Dlhá životnosť - oceľový zásobník s titánovým smaltovaním, antikorózne výhrevné teleso z medi, veľká horčíková anóda
• Jednoduché ovládanie - pohodlná regulácia teploty otočným termostatom na prednom paneli
• Predĺžená trojročná záruka
• Taliansky dizajn – moderné prevedenie so šedým čelným panelom
Komfort:
• Pohodlná regulácia teploty
otočným voličom
Účinnosť a úspora energie:
• Ekologická polyuretánová izolácia
Kvalita:
• Oceľový zásobník s titánovým smaltovaním testovaný na 16 bar
• Veľká horčíková anóda
• Bezpečnostný tlakový ventil testovaný na 8 bar
• Antikorózne výhrevné teleso
Dizajn:
• Moderný dizajn, biela farba
Rozmery:
• Šírka(a): 447 mm
• Výška (b): 447 mm
• Hĺbka (b): 410 mm
| Montáž | nad umývadlo |
| Kritie IP | IPX1 |
| Výkon | 1,5 kW |
| Objem | 30 l |
| Energetická trieda | C |
| Zdroj napájania | 230 V |
| Druh ohrievača | zásobníkový |
| Typ ohrevu | elektrický |
| Typ | tlakový |
| Materiál nádoby | titánový smalt |
| S batériou | bez batérie |
| Wifi | nie |
| Hmotnosť | 12,8 kg |
| Max.prevádzková teplota | 80 °C |
| Max. prevádzkový tlak | 8 bar |
| Čas ohrevu ( T=45°C) | 1,1 h:min |
| Tepelné straty pri 65 °C | 0,61 kWh/24h |
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
4800 Elektrický ohrievač vody Ariston NUOS PLUS WI-FI 200 |
skladom
|
naša cena 2 204,6 € | |
|
4801 Malý elektrický ohrievač vody Ariston ANDRIS R 10 |
skladom
|
naša cena 190,0 € | |
|
4802 Malý elektrický ohrievač vody Ariston ANDRIS R 10U |
skladom
|
naša cena 190,0 € | |
|
4803 Malý elektrický ohrievač vody ARISTON ANDRIS R 15 15 litrov, nad umývadlo |
skladom
|
naša cena 212,0 € | |
|
4804 Malý elektrický ohrievač vody ARISTON ANDRIS R 15U |
skladom
|
naša cena 212,0 € | |
|
4805 Malý elektický ohrievač vody ANDRIS LUX 10 |
skladom
|
naša cena 212,0 € |
Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.