Úvod » Ohrievače vody » Elektrický zvislý ohrievač vody Elíz EURO 120
s objemom 120 litrov je vhodný pre jedno alebo viac odberných miest. Určený je pre zvislú nástennú montáž.
Nádrž ohrievača vody je vyrobená z kvalitnej ocele chránená vrstvou zirkónového smaltu. Kvalitná polyuretánová izolácia bez CFC hrúbky 33 mm zaručuje nízke tepelné straty a úsporu nákladov na ohrev vody. Pomocou termostatu umiestnenom na ovládacom paneli viete nastaviť teplotu vody v rozsahu 7 - 75°C, s možnosťou nastavenia režimu ECO. Pri nastevní v režime ECO sa voda ohreje na optimálnu teplotu 55°C, so zníženými tepelnými stratami a nižšou spotrebou elektrickej energie. Minimálna hodnota termostatu slúži ako ochrana proti zamrznutiu vody v ohrievači. Ohrievač má zabudované dve anódové tyče, ktoré garantujú efektívnu ochranu nádrže proti korózii a výrazne predlžujú jej životnosť. Vypínač so svetelnou kontrolkou ohrevu slúži k zapnutiu / vypnutiu ohrievača v prípade našej neprítomnosti, čo umožňuje úsporu energie.
Rýchly ohrev vody
Energetická trieda C
Kvalitná oceľová nádrž so zirkónovým smaltom
Bezfreónová polyuretánová izolácia s vysokou hustotou, hrúbka 33 mm
Nízke tepelné straty a nízke prevádzkové náklady vďaka hrubej izolácii
Bezpečnosť - unikátna 6-stupňová ochrana
Dvojitá anódová ochrana nádrže - 2 horčíkové anódy
Termostat umiestnený na ovládacom paneli - rozsah 7 - 75 °C
Nastavenie režimu ECO
Tepelná poistka proti prehriatiu
Indikátor teploty
Vodeodolný vypínač s kontrolkou prebiehajúceho ohrevu
Závesná konzola a kovový poistný ventil so spätnou klapkou súčasťou ohrievača
Predĺžená záruka 5 rokov na nádrž ohrievača
| typ | EURO 120 |
| príkon | 2000 W |
| napätie | 230 V |
| objem | 120 lit. |
| istenie | 10 A |
| elektrické krytie | IP 24 |
| pripojenie vody | 1/2 '' |
| maximálny tlak nádoby | 6 bar |
| doba ohrevu vody 12 - 65 °C | 3,8 hod |
| tepelné straty | 1,35 kWh/24hod |
| inštalácia na stenu | áno |
| bezpečnostná poistka | áno |
| hmotnosť | 33 kg |
| rozmery výrobku: š / v / h | 462 x 1170 mm |
| záruka na nádrž | 5 rokov |
| záruka na výrobok | 2 roky |
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
8105 Elektrický ohrievač vody Elíz EURO 120 XR |
skladom
|
naša cena 335,2 € | |
|
8111 Elektrický ohrievač vody Elíz EURO 150 XTL ( kombinovaný, horizontálny) |
skladom
|
naša cena 696,0 € | |
|
8133 Stacionárny elektrický ohrievač vody Elíz EURO 200 S |
skladom
|
naša cena 687,8 € | |
|
8137 Solárny stacionárny ohrievač vody Elíz EURO 500 S1 |
skladom
|
naša cena 1 502,7 € |
Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.