Úvod » Ohrievače vody » Elektrický ohrievač vody Elíz EURO 80 X (horizontálny)
Elektrický tlakový ohrievač vody ELÍZ EURO 80 X s objemom 80 litrov je vhodný pre jedno alebo viac odberných miest. Určený je pre vodorovnú nástennú montáž. Vývody vody sú z ľavej strany.
Nádrž ohrievača vody je vyrobená z kvalitnej ocele chránená vrstvou zirkónového smaltu. Kvalitná polyuretánová izolácia bez CFC hrúbky 33 mm zaručuje nízke tepelné straty a úsporu nákladov na ohrev vody. Pomocou termostatu umiestnenom na ovládacom paneli viete nastaviť teplotu vody v rozsahu 7 - 75°C, s možnosťou nastavenia režimu ECO. Pri nastevní v režime ECO sa voda ohreje na optimálnu teplotu 55°C, so zníženými tepelnými stratami a nižšou spotrebou elektrickej energie. Minimálna hodnota termostatu slúži ako ochrana proti zamrznutiu vody v ohrievači. Ohrievač má zabudované dve anódové tyče, ktoré garantujú efektívnu ochranu nádrže proti korózii a výrazne predlžujú jej životnosť. Vypínač so svetelnou kontrolkou ohrevu slúži k zapnutiu / vypnutiu ohrievača v prípade našej neprítomnosti, čo umožňuje úsporu energie.
| Technické | parametre |
| typ | EURO 80 X |
| príkon | 2000 W |
| napätie | 230 V |
| objem | 80 lit. |
| istenie | 10 A |
| elektrické krytie | IP 24 |
| pripojenie vody | 1/2 '' |
| maximálny tlak nádoby | 6 bar |
| doba ohrevu vody 12 - 65 °C | 2,5 hod |
| inštalácia na stenu | áno |
| bezpečnostná poistka | áno |
| hmotnosť | 25 kg |
| rozmery výrobku: š / v / h | 835 x 462 mm |
| záruka na nádrž | 5 rokov |
| záruka na výrobok | 2 roky |
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
8555 Elektrický ohrievač vody Elíz EURO 50 X ( horizontálny) |
skladom
|
naša cena 256,3 € | |
|
8558 Elektrický ohrievač vody Elíz EURO 100 X ( horizontálny) |
skladom
|
naša cena 279,0 € | |
|
8559 Elektrický ohrievač vody Elíz EURO 120 X |
skladom
|
naša cena 335,2 € | |
|
8561 Elektrický ohrievač vody Elíz EURO 150 X |
skladom
|
naša cena 470,5 € | |
|
8562 Elektrický ohrievač vody Elíz EURO 200 X ( horizontálny) |
skladom
|
naša cena 529,0 € | |
|
8557 Elektrický ohrievač vody Elíz EURO 80XR ( horizontálny) |
skladom
|
naša cena 286,0 € | |
|
8560 Elektrický ohrievač vody Elíz EURO 120 XR |
skladom
|
naša cena 335,2 € |
Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.