Úvod » Elektrické vykurovanie » Elektrický nástenný konvektor Elíz EL 10 INV WIFI
Priamovykurovací elektrický konvektor ELÍZ EL 10 INV WIFI vás zaujme svojím moderným dizajnom v bielej farbe, hrúbkou len 84 mm a najmä inteligentným elektronickým ovládaním s funkciou Inverter technology. Elektronika konvektora je vybavená WiFi modulom umožňujúcim ovládanie konvektora cez internet, týždenným programom ohrevu so širokou škálou nastavení časovača a teploty, senzorom otvoreného okna a farebným TFT displejom. Konvektory série EL INV spĺňajú nové normy ERP na energetickú účinnosť ohrevu.
Inteligentné prispôsobovanie (samoregulácia) výkonu - keď sa nameraná teplota v miestnosti blíži k nastavenej teplote ohrevu, elektronika postupne znižuje výkon konvektora. Po dosiahnutí nastavenej teploty sa ohrev vypne. Vďaka použitiu funckie Invertora, týždenného časovača a presného elektronického termostatu konvektor ušetrí minimálne 25 % nákladov na elektrickú energiu v porovnaní s ostatnými konvektormi
Konvektor ponúka výkon 1 000 W a pohodlne vyhreje miestnosti až do veľkosti 14 m2. Ohrev zabezpečuje nerezové vykurovacie teleso s dlhou životnosťou, dvojitý hliníkový výmenník zaručí optimálne prúdenie teplého vzduchu.
Elektronickým ovládaním s displejom dokážete jednoducho nastaviť požadovanú teplotu, ktorú konvektor automaticky udržuje na zvolenej hodnote s presnosťou 0,1 °C. Nastaviť je možné aj režim týždenného časovača s možnosťou nastavenia 7 časových úsekov ohrevu na každý deň v týždni, s rôznou teplotou pre kažý interval. Displej po dokončení nastavenia a pri nečinnosti stmavne, taktiež je možné nastaviť jeho jas a stmievanie. Elektronika je vybavená aj funkciou detskej poistky, ktorá zablokuje tlačidlá ovládacieho panelu. Funkcia Sleep - režim spánku automaticky zabezpečí postupné zníženie nastavenej teploty o 3 °C počas 2 hodín od jej aktivácie.
WiFi ovládanie - umožní vám pohodlné zapnutie a ovládanie konvektora pomocou aplikácie v telefóne z každého miesta s dostupnosťou internetu.
Konvektor je v rámci bezpečnosti vybavený automatickou ochranou vypnutia v prípade pádu zo steny, ochranou proti prehriatiu, a automatickou protimrazovou ochranou. Pri prerušení elektrického napájania si po jeho obnovení elektronika zapamätá všetky nastavené hodnoty a navolené režimy konvektora sa automaticky opäť uvedú do činnosti.
Konvektor je určený pre použitie ako závesny konvektor na stene (konzola na uchytenie na stenu je súčasťou balenia). Jeho použitie je bezpečné aj v kúpeľni, vďaka krytiu IP 24
| typ | EL 10 INV WIFI |
| príkon | 1 000 W |
| napätie | 230 V |
| istenie | 10 A |
| elektrické krytie | IP 24 |
| vykurovacia plocha | 8 - 14 m2 |
| vykurovací objem | 20 - 35 m3 |
| prispôsobovanie výkonu | áno |
| prepínanie výkonu | nie |
| ventilátor | nie |
| bezpečnostná poistka | áno |
| inštalácia na stenu | áno |
| hmotnosť | 4,6 kg |
| rozmery výrobku: š / v / h | 592 x 453 x 84 mm |
| záruka na výrobok | 2 roky |
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
8610 Elektrický prenosný konvektor Elíz CHM 20 |
skladom
|
naša cena 61,5 € | |
|
8611 Elektrický konvektor - teplovzdušný Elíz CHM 20 F |
skladom
|
naša cena 65,6 € | |
|
8613 Nástenný sklenený konvektor Elíz GHT 20 B-WIFI |
skladom
|
naša cena 165,0 € | |
|
8617 Elektrický nástenný konvektor Elíz EL 15 INV WIFI |
skladom
|
naša cena 210,1 € | |
|
8619 Elektrický nástenný konvektor Elíz EL 20 INV WIFI |
skladom
|
naša cena 220,4 € | |
|
8621 Elektrický nástenný konvektor Elíz EL 25 INV WIFI |
skladom
|
naša cena 235,8 € | |
|
8623 Elektrický nástenný konvektor Elíz EL 30 INV WIFI |
skladom
|
naša cena 253,2 € |
Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.