Úvod » Elektrické vykurovanie » Elektrický konvektor - teplovzdušný Elíz CHM 20 F
ELÍZ CHM 20 F je elektrický prenosný konvektor, ktorý vás zaujme svojim moderným a mimoriadne elegantným dizajnom v bielej farbe. Konvektor je vhodný na vykurovanie miestností v domácnosti, kanceláriách alebo na chate. Celkový príkon konvektora je 2 000 W s dvomi úrovňami nastavenia výkonu 1250/2000 W a funkciou Turbo ventilátora. Zabudovaný ventilátor zaistí rýchlejšie a rovnomerné dosiahnutie požadovanej teploty v miestnosti. Pohodlné a plynulé nastavenie požadovanej teploty zabezpečuje nastaviteľný termostat.
Konvektor je určený na použitie ako voľne stojaci konvektor na nožičkách a vďaka integrovaným rukovätiam sa dá jednoducho prenášať.
Modely CHM sú v rámci bezpečnosti vybavené automatickou ochranou proti prehriatiu a protimrazovou ochranou (minimálna hodnota termostatu).
| typ | CHM 20 F |
| príkon | 1250 / 2000 W |
| napätie | 230 V |
| istenie | 10 A |
| elektrické krytie | IP X0 |
| vykurovacia plocha | 16 - 20 m2 |
| vykurovací objem | 40 - 50 m3 |
| prepínanie výkonu | áno |
| ventilátor | áno |
| bezpečnostná poistka | áno |
| inštalácia na stenu | nie |
| voľne stojaci | áno |
| hmotnosť | 3,1 kg |
| rozmery výrobku: š / v / h | 570 x 430 x 230 mm |
| záruka na výrobok | 2 roky |
| Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
8610 Elektrický prenosný konvektor Elíz CHM 20 |
skladom
|
naša cena 61,5 € | |
|
8613 Nástenný sklenený konvektor Elíz GHT 20 B-WIFI |
skladom
|
naša cena 165,0 € | |
|
8615 Elektrický nástenný konvektor Elíz EL 10 INV WIFI |
skladom
|
naša cena 200,9 € | |
|
8617 Elektrický nástenný konvektor Elíz EL 15 INV WIFI |
skladom
|
naša cena 210,1 € | |
|
8619 Elektrický nástenný konvektor Elíz EL 20 INV WIFI |
skladom
|
naša cena 220,4 € | |
|
8621 Elektrický nástenný konvektor Elíz EL 25 INV WIFI |
skladom
|
naša cena 235,8 € | |
|
8623 Elektrický nástenný konvektor Elíz EL 30 INV WIFI |
skladom
|
naša cena 253,2 € |
Chcete si ukladať produkty? Prihláste sa do svojho účtu.