Úvod »» Stratifikačná akumulačná nádrž SS 800 K
ATTACK SS - Vychádza z typu ATTACK AS . Je navyše osadená jedným výmenníkom na pripojenie do solárneho systému.Vo vnútri zásobníka je inštalovaný disk a stratifikačná rúra, ktoré umožňujú vrstvenie vody podľa teploty Tento konštrukčný prvok zabezpečuje rôzne teplotné vrstvy pri vstupoch, ako aj výstupoch.
Vrstvením sa docieli optimálne využitie energie a rýchlejšia príprava teplej vody, a to s vysokým odčerpávacím výkonom pri menšom objeme zásobníka.
Ø D1 – Priemer bez izolácie | 790 |
Ø D2 – Priemer s izoláciou 100mm | 990 |
Výška | 1842 |
Výška s izoláciou 100 mm | 1892 |
R – Sklopný rozmer bez izolácie | 1898 |
Max. pracovná teplota | 95° °C |
Max. pracovný tlak | 3 bar |
Plocha solárneho výmenníka | 2,4 m² |
Objem solárneho výmenníka | 15,9 l |
Max. pracovný tlak (solárny výmenník) | 10 bar |
Objem | 713 l |
Hmotnosť | 157 kg |
ATTACK AS, AK - Akumulačné nádrže ATTACK AK ,AS sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele pre akumuláciu ,uskladnenie a následnú distribúciu tepla z kotla na pevné palivo a biomasu napr. ATTACK DP ,DPX ,PELL ET 30 Automatic Plus ,WOOD & PELLET a podobné kotly.
Model ATTACK AS je navyše vybavený jedným výmenníkom (hadom) na pripojenie do solárneho systému.
ATTACK HR, HRS - Akumulačné nádrže ATTACK HR ,HRS sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a slúžia nielen na akumuláciu teplej vody pre kúrenie ,ale i na výrobu TÚV s vnútorným smaltovaným zásobníkom. Model ATTACK HRS je navyše osadený jedným výmenníkom na pripojenie do solárneho systému. Tieto typy nádrží majú zabudovanú horčíkovú anódu v zásobníku TÚV pre zvýšenie odolnosti voči korózii. V hornej časti je zabudovaný manuálny odvzdušňovací ventil.
ATTACK TUV, TUVS - Akumulačné nádrže ATTACK TUV ,TUVS sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a slúžia nielen na akumuláciu teplej vody pre kúrenie ,ale sú navrhnuté pre prípravu TÚV v medenej špirále.
Model ATTACK TUVS je navyše osadený jedným výmenníkom (hadom) pre pripojenie do solárneho systému.
ATTACK S –Vychádza z typu ATTACK AK. Vo vnútri zásobníka je inštalovaný disk a stratifikačná rúra, ktoré umožňujú vrstvenie vody podľa teploty. Tento konštrukčný prvok zabezpečuje rôzne teplotné vrstvy pri vstupoch, ako aj výstupoch.
ATTACK SS - Vychádza z typu ATTACK AS a ATTACK S . Je navyše osadená jedným výmenníkom a hadom na pripojenie do solárneho systému.
Ku všetkým akumulačným nádržiam je dodávaná mäkká polyuretánová snímateľná izolácia hrúbky 100 mm, s koženkovým obalom.Po nainštalovaní nádrže izoláciu jednoducho zazipsujete okolo.
Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
---|---|---|---|---|
![]() |
0169 Akumulačná nádrž ATTACK AK 800 K |
skladom
|
naša cena 609,00 € | |
![]() |
0153 Akumulačná nádrž ATTACK AS 800 K |
skladom
|
naša cena 787,30 € | |
![]() |
0181 Akumulačná nádrž Attack HR 800 K |
skladom
|
naša cena 1 081,10 € | |
![]() |
0191 Akumulačná nádrž Attack HRS 800 K |
skladom
|
naša cena 1 193,40 € | |
![]() |
0205 Akumulačná nádrž ATTACK TUV 800 K |
skladom
|
naša cena 1 330,20 € | |
![]() |
0214 Akumulačná nádrž ATTACK TUVS 800 K |
skladom
|
naša cena 1 510,20 € | |
![]() |
0231 Stratifikačná akumulačná nádrž S 800 K |
skladom
|
naša cena 739,80 € |