Úvod »» Bezdrôtový priestorový termostat Honeywell 727


        

Bezdrôtový priestorový termostat Honeywell 727

Efektívna regulácia vykurovacích systémov

doprava zdarma

skladom

 

Číslo produktu: 0682
Výrobca: Honeywell
bežná cena 169,00 €
naša cena bez DPH : 120,83 €
naša cena s DPH (20 %):
145,00 €

Bezdrôtový priestorový termostat Honeywell 727

Regulátor CM727 je určený pre automatické riadenie vykurovacích alebo chladiacich sústav v rodinných domoch, bytoch a podobne, podľa nastaveného časového a teplotného programu.

 

Používa sa na ovládanie kombinovaných plynových alebo olejových kotlov, obehových čerpadiel, termoelektrických pohonov, zónových ventilov, vykurovacích elektrických telies (< 10A). Súprava bezdrôtového regulátora teploty CM727 obsahuje izbovú jednotku CMT727A a reléovú jednotku R6660D (HC60NG). K izbovej jednotke nie je nutné inštalovať žiadne káblové vedenia. Potrebné je len vedenie medzi reléovou jednotkou a regulovaným zariadením (napr. kotlom) a inštalovať izbovú jednotku na vhodné miesto, kde spoľahlivo funguje RF komunikácia. Regulátor CM727 používa spoľahlivú RF komunikáciu v pásme 868MHz.

Priestorový regulátor novej rady CM700 s týždenným programom a 4 časovými a teplotnými zmenami za deň. Editovateľné servisné menu, Prepinací kontakt, PI- regulácia,  moderný dizajn , väčší displej ,nastavenie teploty do 35 stupňov.

Cenník Honeywell - možnosť objednania produktov podľa objednávacieho čísla.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

M2MwYTI